Nasz Proces

Skupiamy się przede wszystkim na kliencie, jego potrzebach i celach. Manifest Agile jest wyznacznikiem naszego stylu pracy, stawiamy "ludzi i interakcje ponad procesy i narzędzia".

STRATEGIA I PROJEKTOWANIE

Wierzymy, że "nie-komputerowy" etap projektowania jest podstawą każdego udanego przedsięwzięcia. Musimy się spotkać by porozmawiać i dokonać wymiany idei. Będziemy szkicować pomysły i pić litry kawy. Opracujemy najlepszy prototyp i dobierzemy optymalne rozwiązania.

Dowiedz się więcej...

STRATEGIA I PROJEKTOWANIE

Nasz proces kreacji opiera się na pięciu etapach:

  1. Badanie rynku - musimy dobrze zrozumieć Twój biznes, poznać jego cele i otoczenie.

  2. Planowanie - zbadamy Twoją pozycję rynkową; będzie ona punktem odniesienia dla wszystkich pomysłów.

  3. Koncepcja - opiszemy ideę; informacje pozyskane do tej pory pomogą nam stworzyć brief, na podstawie którego omówimy harmonogram i określimy koszty.

  4. Prototyp - czy to w formie odręcznego szkicu, czy jako funkcjonalna makieta HTML, prototyp określi kierunek i styl prac.

  5. Projekt - projektując rozwiązanie, kładziemy szczególny nacisk na kreację doświadczenia użytkownika (UX) i implementację najlepszych praktyk z zakresu Responsive Web Design. W praktyce oznacza to, że projektujemy funkcjonalności i architekturę informacji tak, aby zapewnić użytkownikowi optymalny komfort korzystania z aplikacji na możliwie dużej liczbie platform sprzętowych. 

Rezultatem powyższego procesu jest zwięzła dokumentacja i gotowy do implementacji szablon.

DEVELOPMENT

Będziesz zaangażowany w proces na każdym etapie rozwoju produktu. Musimy mieć pewność, że gdy zakończymy produkcję, otrzymasz dokładnie to, czego oczekiwałeś. 

Dowiedz się więcej...

DEVELOPMENT

Zamienimy Twoje pomysły na wysokiej jakości kod. 

Nasze witryny internetowe są kodowane w HTML5 i CSS3; wspierają najnowsze technologie. Nie zapominamy także o użytkownikach, którzy mogą się posługiwać starszymi wersjami przeglądarek internetowych, lub urządzeniami mobilnymi, które nie obsługują współczesnych technologicznych fajerwerków. Nasze strony są w pełni funkcjonalne na większości urządzeń i przeglądarek; zgodne z wymaganiami SEO; działają szybko i optymalnie korzystają z dostępnych zasobów. Nasze produkty mogą być dystrybuowane w modelu SAAS (oprogramowanie jako usługa), jak również w postaci samodzielnych aplikacji – desktopowych i mobilnych.

Gdy już mamy gotową działającą wersję beta rozwiązania, nasz Klient zostaje zaangażowany w jej implementację, zgodnie z metodyką Scrumm - w charakterze Właściciela Produktu. Podejście to gwarantuje optymalną produktywność w kategoriach zaangażowanych środków – czasu i pieniędzy.

PRZED WDROŻENIEM

Zanim wdrożymy produkt, przetestujemy wszystkie jego scenariusze w różnych środowiskach. Twoje zaangażowanie w ten etap stanowi gwarancję jego powodzenia.

Dowiedz się więcej...

PRZED WDROŻENIEM

Dzięki stosowanej metodyce rozwoju typu Agile (programowanie zwinne), jesteśmy w stanie odpowiednio wcześnie wychwycić błędy, zidentyfikować potencjalne problemy, a nawet zmienić kierunek projektu, tak aby w pełni odzwierciedlał zaktualizowane cele.

W razie potrzeby, przeprowadzimy tzw. Testy A/B, polegające na porównaniu dwóch wersji strony internetowej lub aplikacji celem wybrania tej wersji, która lepiej spełnia stawiane przed nią zadania. 

Gdy tylko będziemy dysponować sprawnie działającym systemem zarządzania treścią (CMS), nauczymy Ciebie jego obsługi. Przekażemy kompletną dokumentację dotyczącą korzystania z produktu. Ty i Twój zespół będziecie doskonale przygotowani na moment jego uruchomienia.


URUCHOMIENIE I OPIEKA

Oddanie produktu do użytkowania nie oznacza zakończenia projektu. Nadal Tobie towarzyszymy – pomagamy zrozumieć i usprawnić produkt. Im lepszy efekt naszych działań, tym bardziej jesteśmy zadowoleni :)

Dowiedz się więcej...

URUCHOMIENIE I OPIEKA

Obserwujemy Twój produkt. Sprawdzamy, czy dobrze działa. W przypadku zidentyfikowania problemu, reagujemy szybko. 

Za pomocą narzędzi do analiz postaramy się przybliżyć Tobie niuanse popularności produktu. W zależności od wyników, wprowadzimy niezbędne poprawki. Korzystamy z Google Analitycs i Piwik. Jeśli potrzebujesz bardziej wyrafinowanych danych, na przykład celem identyfikacji nieuczciwych graczy korzystających z cheat-codes, służymy analizami oferowanymi przez Use It Better.

Jesteśmy dumni z faktu, że na ogół nasze produkty żyją długo i szczęśliwie, bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek poprawek.