Usługi

Świadczymy kompleksowe usługi od złożonych aplikacji do prostych stron internetowych.

Web Development

Potrzebujesz nowej strony lub chcesz zmodernizować istniejącą? Nie ma problemu. Wykorzystamy najnowsze technologie webowe, a Ty otrzymasz piękną i poprawnie zakodowaną witrynę www.

Dowiedz się więcej...

Web Development

CMS - Systemy zarządznia treścia 

Tworzymy witryny oparte na Open Source systemach zarządzania treścią:

 1. SilverStripe – nasza ulubiona platforma. Bardziej framework niż typowy CMS, pozwala na stworzenie strony dokładnie dopasowanej do unikalnych potrzeb.
 2. Wordpress – znakomity system bloggerski oferujący słynny panel administracyjny WP.
 3. Drupal – rekomendowany do realizacji gigantycznych projektów, skomplikowanych scenariuszy, zarządzania wieloma typami treści i użytkowników; także dla startupów i produktów MVP.

 

E-COMMERCE

Chcesz uruchomić sklep online? Mamy produkt, który zamienia web traffic w pieniądze. Korzystamy z platformy Drupal Ecommerce, znanej z prostoty obsługi i łatwości implementacji. Szybko stworzymy sklep oferujący bogaty asortyment produktów o dowolnej ilości kategorii.


 

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA 

Oferujemy również usługi w zakresie realizacji właściwie dowolnych rozwiązań internetowych.
Piszemy aplikacje webowe od podstaw, tworzymy aplikacje mobilne, witryny i portale www, intranety, wdrażamy systemy Open Source, platformy E-commerce, systemy B2B.


 

SOFTWARE DEVELOPMENT 

Programujemy w PHP. Korzystamy ze wsparcia najnowszych rozwiązań przy rozwijaniu aplikacji, pisaniu API i własnych systemów CMS. Wykorzystujemy architekturę MVC najcześciej poprzez framework Laravel lub Kohana.

Skryptujemy także w ActionScript. Przez lata używaliśmy technologii Flash i Flex do tworzenia aplikacji online i offline. Pliki SWF znamy jeszcze z czasów, gdy cały internet mieścił się na kilku dyskietkach.

Tworzymy aplikacje mobilne na systemy Android i iOS. Te niewielkie, lecz skomplikowane programy szybko stały się standardem w rozrywce, usługach, relacjach B2C i B2B. Dostarczamy aplikacje natywne , jak rówież wrappery HTML5 tworzące paczki dydykowane dla odpowienich platform. Korzystamy z PhoneGap, a także z Adobe AIR. Do developmentu natywnego wykorzystujemy Xcode i Android Tools (Java / Obj C).


 

JAVASCRIPT DEVELOPMENT


Jesteśmy fanami technologii JavaSript, głównie dlatego, że tworzy architekturę typu klient-serwer. Nie wahamy się przed podjęciem tego rodzaju zleceń. Podczas ich realizacji korzystamy głównie z technologii Node.js i Backbone.js, które pozwalają stworzyć kompletną aplikację łącznie z front-endem, CMSem, API, itd. , tylko i wyłącznie w języku JavaScript.

Meteor 
platforma zbudowana na bazie Node.js służącą do tworzenia internetowych aplikacji działających w czasie rzeczywistym. Używa on JavaScript'u zarówno po stronie klienta jak i serwera. 

AngularJS 
to framework JavaScript stworzony przez inżynierów z Google. Służy on do szybkiego i łatwego budowania aplikacji internetowyc

Node.js 
to jedna z najbardziej popularnych platform to tworzenia szybkich i skalowalnych aplikacji. Przy wsparciu menadżera pakietów npm praca z tą technologią jest dla nas przyjemnością.

Backbone.js 
to z kolei framework do organizowania pracy aplikacji client-side. Architektura MVC, którą proponują jego twórcy pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w szybkim czasie.


 

MULTIMEDIA


Internet i świat mobilny to nie wszystko.
Tworzymy także prezentacje multimedialne, gry, oprogramowanie i treści dla info-kiosków:

 • oferujemy multimedialne, interaktywne prezentacje w wersji standalone, dedykowane dowolnemu urządzeniu, czy platformie.
 • nasze gry mogą być mobilne, desktopowe, nietuzinkowe – np. dedykowane kontrolerowi Arduino naszego autorstwa. Gry to nie problem.
 • potrafimy także zaprojektować, oprogramować i wdrożyć oprogramowanie oraz treści do interaktywnych urządzeń informacyjnych typu infokiosk lub player systemu Digital Signage z ekranem dotykowym.

 

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne na systemy iOS i Android. Programy naszego autorstwa są wydajne, poprawnie napisane i przyjazne użytkownikowi. Zaspokoją potrzeby Twoje i Twoich klientów.

Dowiedz się więcej...

Aplikacje mobilne

 

Wszystkie nasze rozwiązania są wykonane z zastosowaniem Responsive Web Design (RWD) – techniki projektowania tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Rozwiązanie stworzonae takiej technice jest uniwersalne i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Proponujemy następujące metody tworzenia aplikacji mobilnych:

 1. Dostępne w sieci Aplikacje HTML5
  Aplikacja w standardzie HTML5 to program dostępny online, uruchamiany po wpisaniu adresu URL w przeglądarkę internetową dowolnego urządzenia. Z uwagi na fakt, że taka aplikacja osadzona jest na stronie internetowej, nie musimy przy jej publikacji korzystać z AppStore, czy GooglePlay. Aplikacja HTML5 to najlepsze rozwiązanie, gdy chcesz szybko otrzymać łatwy do zarządzania i bezproblemowy w dystrybucji produkt.

 2. Aplikacje natywne
  Podejście wymagające włożenia większego wysiłku w produkcję; tworzymy osobną aplikację na każdą z platform. Choć wiąże się to z pewnym dodatkowym nakładem pracy, rezultaty wynagrodzą to z nawiązką. Aplikacje natywne wykorzystują pełen potencjał dedykowanych urządzeń, co zapewnia najlepszą wydajność i gwarantuje komfort użytkowania.

 3. Wrappery HTML5 & JavaScript
  To obecnie najszybsza metoda tworzenia aplikacji mobilnych, przeznaczonych do dystrybucji via AppStore czy GooglePlay. Idealne rozwiązanie dla aplikacji zawierających większe ilości tekstu, formularze i inne standardowe komponenty.

 4. Adobe Air
  Technologia Adobe Air pozwala na tworzenie aplikacji łatwych w rozwoju i niemal tak wydajnych jak aplikacje natywne.

 

Fotografia i Wideo

Zapewnimy Twojej stronie lub aplikacji, kompleksową oprawę wizualną. Zrobimy profesjonalne zdjęcia, dostarczymy packshoty, interaktywne panoramy 3D, animacje, teledyski. Dopasujemy najlepsze media do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej...

Fotografia i Wideo

Zajmujemy się kreatywną fotografią dla potrzeb tworzonych przez nas stron internetowych i aplikacji. Wiemy jak tworzyć obrazy. Nie boimy się trudnych wyzwań i podejmujemy każde skomplikowane zlecenie. Specjalizujemy się w portretach, zdjęciach architektury i wnętrz. Generujemy panoramy 3D i wirtualne podróże. Tworzymy także obrazy wideo. Nasza kompleksowa usługa obejmuje cały proces produkcji filmowej - od napisania scenariusza i zorganizowania planu zdjęciowego, aż po rejestrację materiału, montaż i postprodukcję, w tym dodanie animacji do materiału wideo.

Nasze ulubione narzędzia to oczywiście elementy Adobe Creative Suite: Premiere Pro i After Effects. Nasze portfolio obejmuje filmy dokumentalne, teledyski, spoty reklamowe, relacje z wydarzeń, nagrania koncertów.

Audio Design

Wiemy jak ważną rolę w multimediach pełni dźwięk. Tworzymy tła muzyczne do stron i aplikacji, ścieżki audio do interaktywnych prezentacji i filmów, muzykę do klipów, udźwiękowimy każdy rodzaj treści.

Dowiedz się więcej...

Audio Design

Unikamy banalności i kiczu. Każde zadanie traktujemy indywidualnie, mając na uwadze jak ważna w percepcji projektu jest doskonała, profesjonalnie brzmiąca strona audio. Tworzymy od zera muzykę i dźwięki pod podcasty, filmy, dokumentacje eventów, prezentacje, reklamy, gry, aplikacje itp. Nagrywamy lektorów. Zajmujemy się edycją i masteringiem dostarczonych, gotowych już projektów audio. Nagrywamy w terenie i w studio.

Oferujemy szeroką gamę muzycznych stylów - od nowoczesnej klubowej elektroniki, poprzez ambientową muzyką tła, aż po old-schoolowe rockowe brzmienia. Lata w branży muzycznej pozwalają nam sprawnie operować konwencjami i stroną techniczną produkcji. Posiadamy doświadczenie i umiejętności pozwalające na tworzenie muzyki praktycznie we wszystkich gatunkach.

Posiadamy gigantyczną bazę sampli. Jeśli czegoś nam brakuje - nie idziemy na skróty - tworzymy i nagrywamy dźwięki we własnym zakresie.

Pracujemy na doskonałym sprzęcie (Mac oraz PC) i najlepszym oprogramowaniu. Uwielbiamy korzystać z najnowszej wersji programu Ableton Live, w połączeniu z Adobe Audition, Final Cut Pro i biblioteką wtyczek VST. Poza komputerami i cyfrowymi rejestratorami działamy też z użyciem doskonałych, klasycznych wzmacniaczy gitarowych, wysokiej jakości gitar i analogowych efektów. Kochamy muzykę.